Hakkımızda

Banner Image

Şirketimiz, Dünya’nın en eski ticaret merkezlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul’un Eminönü Tahtakale ilçesinde 1988 yılında ithalat ve ihracat alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Günümüze kadar saat ve tekstil üzerine başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren şirketimiz, 2018 yılından itibaren Şahemir Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirket’i adı altında faaliyet alanlarını genişleterek inşaat sektöründe de yatırımlarına başlamıştır.

Zeytinburnu ilçesi sınırları içerisinde kalan Merter’ de 30.000m2 inşaat alanına sahip 284 odalı, 568 yatak kapasiteli 5 yıldızlı prestijli bir şehir oteli projesi ile inşaat sektörüne giren şirketimiz, otel inşaatını tamamladıktan sonra da işletmesini üstlenerek turizm sektöründe faaliyet gösterecektir.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana faaliyet göstermiş olduğu bütün alanlarda her daim insan ve kalite odaklı bir görüşü benimseyerek sektörünün öncü ve örnek alınan güvenilir firmalarından biri olmuştur. Hayata geçirdiği çalışmalarında veya üretimlerinde sahip olduğu ilkelerinden asla ödün vermeden aynı kaliteyle yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ    

Yeni faaliyet alanımız olan inşaat sektöründe ve otel işletmeciliğinde de günümüz teknolojisini, yeniliklerini, güncel ihtiyaçlarını takip eden, yeniliklere açık, uzun yıllar boyunca kazanılmış olan tecrübeler ve bilgi birikimlerinin ışığında şirketimizi sektörün önde gelen firmalarından bir tanesi haline getirmektir.